Etno kujna “Štitarske snaše”

Udruga

Etno kujna "Štitarske snaše"

Etno kujna "Štitarske snaše"

Osnovano je 2006. godine kao popratni sadržaj manifestacije “Odavno smo graničari stari”. Nastavlja sudjelovati zbog velikog interesa javnosti jer na zanimljiv način prezentira slavonski tradicionalni  “listarić”.

Pred posjetiteljima zamjese tijesto te ponude gotov, topao proizvod “na licu mjesta”. Iza njih je velik broj sudjelovanja na raznim manifestacijama u Hrvatskoj: Đakovački vezovi, Vinkovačke jeseni, Valpovačko ljeto, Sajam zdravlja (Vinkovci), Poljoprivredni sajam (Osijek), Jesenski sajam (Bizovac), Festival glumca u Zagvozdu te gastro sajmovima (Biograd i Zagreb).

Trenutno udruga broji četiri članice od kojih je predsjednica Marija Dominković.

 

Adresa: Savska 31, 32274 Štitar

Tel: 032/847-203, Mob: 098/282-482

Skip to content