Obavijest – Program Zaželi!

Zaželi!

Obavijest – Program Zaželi!

Obavještavamo zainteresirane mještane o trenutnom statusu projektnog prijedloga Općine Štitar za projekt “Zaželi – Program zapošljavanja žena – faza II”.

Dana 15. rujna 2020. godine Općina Štitar je zaprimila Obavijest Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da je projektni prijedlog Općine Štitar uspješno prošao drugu fazu dodjele sredstava, te da ulazi u treću fazu, a koja uključuje donošenje Odluke o financiranju.

Kako bismo ubrzali proceduru oko donošenja predmetne Odluke o financiranju, a koja se može donijeti tek po isteku roka mirovanja, Općina Štitar je odmah po primitku obavijesti dostavila izjavu o odricanju od prava na prigovor, kao i suglasnost na dostavljeni nacrt ugovora.

Slijedom navedenog, u narednom periodu očekujemo donošenje Odluke o financiranju, te zaključivanje Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava.

Skip to content