Općina Štitar slavi punoljetnost uz Najbolje hrvatske tamburaše!

Štitar

Općina Štitar slavi punoljetnost uz Najbolje hrvatske tamburaše!

U Štitaru se privode kraju pripreme za nadolazeći vikend kada je na programu tradicionalna manifestacija “Odavno smo graničari stari” s kojom se poklapa i Dan Općine Štitar koja u subotu, 13. srpnja, obilježava 18. godišnjicu autonomnog djelovanja – piše portal budica.info.

Naime, 13. srpnja 2006. godine u Hrvatskom saboru odlučeno je da će Općina Štitar biti ustrojena kao samostalna jedinica lokalne samouprave!

Sljedećih dana u Štitaru će biti svečano i veselo, pripremljen je sadržajan kulturno-umjetnički program, a bogata trpeza se podrazumijeva. Program 15. manifestacije “Odavno smo graničari stari” dostupan je ispod teksta, a mi izdvajamo nastup Najboljih hrvatskih tamburaša koji će svojim Štitarcima zasvirati i zapjevati u subotu, 13. srpnja, s početkom u 21 sat.

Općina Štitar slavi punoljetnost uz Najbolje hrvatske tamburaše!
Skip to content