„Aktivne u zajednici – faza II“ – Dodjela javnih isprava o stečenom obrazovanju

„Aktivne u zajednici – faza II“ - Dodjela javnih isprava o stečenom obrazovanju

„Aktivne u zajednici – faza II“ – Dodjela javnih isprava o stečenom obrazovanju

U travnju 2021. godine je za 10 žena pripadnica ciljne skupine započeo program obrazovanja/osposobljavanja koji im je osiguran u sklopu provedbe EU projekta „Aktivne u zajednici – faza II, koji je u cijelosti financiran iz Europskog socijalnog fonda u trajanju od 12 mjeseci temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, Kodni broj: P.02.1.1.13.0191.

Deset djelatnica pohađalo je izabrani program osposobljavanja za poslove „računalnog operatera“ (Osnove rada na računalu). Program je uspješno priveden kraju te su im tom prigodom svečano uručene Javne isprave o stečenom obrazovanju.

Uspješnom realizacijom ove projektne aktivnosti postiže se osnaživanje i unapređenje radnog potencijala 10 teže zapošljivih žena kako bi im se omogućilo lakše uključivanje na tržište rada po završetku ovog projekta.

Projekt je sufinancirala Europska Unija u iznosu 925.315,00 kuna iz Europskog socijalnog fonda.

Skip to content