Obavijest vlasnicima susjednih zemljišta o početku radova na čišćenju zaraslih poljskih puteva

Obavijest vlasnicima susjednih zemljišta o početku radova na čišćenju zaraslih poljskih puteva

Općina Štitar obavještava vlasnike i nositelje prava na obraslim zemljištima na području Općine Štitar da će Općina Štitar u petak 21. siječnja 2022. godine početi s geodetskom izmjerom i iskolčenjem glavnih poljskih puteva (lenija) počevši od predjela „Burum“ na lokalitetu „Nakalj“.

Općina Štitar je radi čišćenja zaraslih poljskih puteva prodala biomasu (trnje, drveće i ostalo raslinje) na istima, te se stoga vlasnici i nositelji prava na susjednim obraslim zemljištima mole za prisutnost i suradnju kako prilikom čišćenja poljskih puteva ne bi došlo do sporova o međama trenutno zaraslih poljskih puteva i zaraslih zemljišta.

Skip to content